yalçın soysevinç [ 21 Ocak 2009, 11:02 ]
selamlar,
eyüp ekşi öleli 5 ay oldu haber eski ve artık iş işten geçti...pek bir anlamı kalmadı...
mahalle birleştirmeler mantıklıydı ancak hala elimize ne bir harita ne bir ilçe bilgi geçemedi...
hadi yaptılar bir değişiklik malzemeler halka tanıtılmalı...
muhtarlıklarda sadece krokiler var...
bu konuda emek mahalle muhtarı şimdi kuleli olan bölge ile bilgilendirme toplantısı yapmıştı...
üsküdar belediyesinde ki sitesinde de bilgi yok ...
bilgi olursa insanlar öğrenirler...
çeçen_melikşah [ 16 Ocak 2009, 20:09 ]
5 yıldır üsküdarda azarlayan kovan hiç bir yatırım yapmayan bir belediye başkanından ne beklenirki?halkı ile bütünleşmeyen halkından korkan üsküdar halkını sevmeyen bir belediye başkanı ancak böyle davranırdı!!onun yağdanlığı ve aş evi yolsuzluklarındaki ismi geçen ve bir müdürü iftiralar ile ceza evine gönderen ahmet tokkan senin sayın mehmet çakır a yağdanlık yapmanız çok normal.üsküdar sizi sevmedi ve çabuk gidin!!!
sultanmurat [ 12 Ocak 2009, 12:00 ]
Ahmet bey bu uygulaminin ne kadar dogru oldugu tartismalidir. Ali beyde kösesinde yazmis zaten. Bu uygulama Bahcelievler mahallesi halkini perisan etmistir.
Ali beyin yazisini bir okuyun isterseniz.
özüsküdarlı [ 11 Ocak 2009, 13:10 ]
arkadaşlar mahalle sayısı Esatpaşa,Örnek ve Fetih mahallelerinin Ataşehir ilçesine katılmasıyla beraber 33 sayısına düşürülmüştür.
Ahmet TOKKAN [ 11 Ocak 2009, 11:41 ]
Bu uygulama ve alınan karar çok yerinde olmuştur.Nüfusu 500 olan mahallede var,30.000 olanda.Muhtarların daha iyi hizmet verebilmesi için nüfus sayıları dengelenmeye çalışıldı.Bunu tekrar yayınlamanız ve alınan bu kararın yanlış bir kararmiş gibi gösterilmesi bu seçim arefesinde önyargılı hareket ettiğiniz anlamına geldiğini düşünüyorum.Lütfen daha dikkatli olmaya çalışınız.Saygılarımla.