Mor Salkım Şenliği'nin dördüncüsü 13 Mayıs Çarşamba günü Gülnuş Valide Sultan Camii'nde (Yeni Camii) yapılan törenle baş... | Üsküdar Belediyesi 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı'nda ilk kez oruçla tanışacak çocukların iftar heyecanlarına ortak oluyor.... | Üsküdar Meydanı, otobüs peronlarından ve trafikten kurtulup yayalaştırılacak. Yeraltına da ikinci bir meydan yapılacak.... | Temsilcimiz Anadolu Üsküdar 1908, Maltepe stadında Orhangazi Gençlerbirliğine 2-1 yenilerek büyük bir yara aldı.... | Üsküdar Seçim Kurulu Başkanlığı, 12 Haziran Genel Seçimleri'nde görev alan kişilere yapılacak ödemelerle ilgili olarak b... | Saadet Partisi Üsküdar Gençlik Kolları, 26 Aralık Cumartesi günü Üsküdar'da Aşure dağıttı.... | Çamlıca Camii projesi için 300 bin TL'lik yarışma düzenlendi.... | Dünyanın en derin batırma tüneline sahip Marmaray inşaatı, önümüzdeki üç ay süresince ziyaretçiye kapanıyor.... | Üsküdar'ın en büyük yerleşimine sahip olan Ata-2 sitesinde hafta sonunda genel kurul toplantısı yapıldı.... | İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ), yaptığı açıklamada Anadolu yakasında bazı ilçelerde 'Planlı Elek... |
|
|
Referandumun gerçek kazananları
Referandumda görev yapan görevlilerin ücretleri 18 Ekim'den itibaren ödenecek...
Tarih : 11 Ekim 2010, 20:27
|
Kategori : Üsküdar
|
|
Referandum görevlilerinin ücretleri 18 Ekim'den itibaren ödenecek22 Eylül 2010 tarihinde yapılan Anayasa Değişikliklerinin Halkoyuna Sunulmasında Üsküdar 1. 2. 3. İlçe Seçim Kurulu Başkanlıkları'nın seçim bölgelerinde, Sandık Kurulu Başkanı, Sandık Kurulu Memur ve Seçmen Üyesi, Kamu ve Özel Okullarda Bina Sorumlusu, Hizmetli ve Şoför olarak görev yapan görevlilerin, yapmış oldukları bu görevleriyle ilgili ücret ödemeleri 18 Ekim 2010 tarihinde başlayacak. Ödemeler, Türkiye genelindeki Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birisi vasıtasıyla T.C. Kimlik Numarası ve bizzat müracaat etmek suretiyle alınabilecek. Ödemeler 15 Aralık 2010 tarihine kadar sürecek. En son ödeme tarihine kadar müracaat edilmemesi ve ücret alınamaması halinde İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı Seçmen Kütük Bürosuna müracaat ederek ek bordro yapılmak suretiyle ödeme yoluna gidilecek ve ilgililerin mağdur olmaması sağlanacak. Üsküdar 34
|