İstanbul'un Anadolu yakasına ikinci metro hattı yapımı için 9 Ağustos'ta ihaleye çıkılacak... | Geçtiğimiz haftalarda Üsküdar'da geçen yıl 30 Haziran 2009 tarihinde kurulan Üsküdar Rizeliler Eğitim ve Kültür Derneği'... | Üsküdar'da kavgadan korkarak saklanmaya çalışan 4 yaşındaki Bayram İnce, evin bahçesindeki havuza düşerek boğuldu.
... | Çengelköy Sultanmurat mahallesinde, elektrik kontağından çıkan yangın sonucu bir gecekondu tamamen yandı.... | Üsküdar Küplüce mahallesinde bulunan ve üzerine özel eğitim tesisi kurulması istenen taşınmaz, 35 yıllığına kiraya veril... | Üsküdar Katibim Şenlikleri, Belediye Başkanı Mustafa KARA'nın şenlik yürüyüşünü başlatmasıyla resmen başlamış oldu...... | Müslümanlar tarafından Hicri Yılbaşı olarak kutlanan ''Muharrem ayı'' yurdun dört köşesinde olduğu gibi Üsküdar'da çeşit... | Üsküdar Belediye Meclisi'nin Temmuz ayı oturumları eski belediye binası meclis salonunda gerçekleştirildi.... | Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan ... | 1826 yılında Yeniçeri Ocağı'nın kapatılmasıyla oluşturulan Zabıta Teşkilatı bu yıl 187. kuruluş yılını kutluyor.... |
|
|
Üsküdar'da Şehitlerimizin anısına sergi düzenlendi
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 98. Yıl Dönümünde Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz.
Tarih : 18 Mart 2013, 12:54
|
Kategori : Üsküdar
|
|
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 98. yıl dönümünde şehitlerimizi anısına Üsküdar Belediyesi önünde açık hava fotoğraf sergisi düzenlendi. Sergiyi dolaşan Üsküdarlılara Çanakkale Savaşlarında şehitlerimizin günlük yemeği olan buğday çorbası ikram edildi. FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN
![18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 98. yıl dönümünde şehitlerimizi anısına Üsküdar Belediyesi önünde açık hava fotoğraf sergisi düzenlendi.](http://www.uskudar34.com/resimler/galeri/canakkale-zaferi-2013-0063.jpg) Üsküdar 34
|