Depreme hazırlık için önerilen yerinde dönüşüm modelinin ilk uygulaması Acıbadem Mahallesi'nde başladı.... | Kurban satıcıları Üsküdar, Bosna Bulvarı'nı araç trafiğine kapatarak, tepkilerini dile getirdi.... | Üsküdar'da karaya bağlı, yan yatmış boş akaryakıt gemisinde çıkan yangın, itfaiye ve Sahil Güvenlik ekiplerince söndürül... | İstanbul AK Parti İl Başkanlığı öncülüğünde başlatılan ''Üşüyorum Yardım Edin'' kampanyasına; Üsküdar Belediyesi 3 TIR d... | Milli kayakçı Aslı Nemutlu, Üsküdar Şakirin Camii'nden son yolculuğuna uğurlandı.... | 1928 yılından bu yana açık olan Paşakapısı Cezaevinin kaldırılması gerektiğini söyleyen Üsküdar halkı; Burası suçlulara ... | Başkan Kara, yeni hacıları Kız Kulesi Salonu'nda bir araya getirdi.... | Üsküdar sahilinde ölü yunus balığı bulundu. Yunus balığı itfaiye ekipleri tarafından karaya çıkarıldı.... | Osmanlı'nın son padişahı Vahdettin'in Çengelköy sırtlarındaki Boğaz manzaralı köşkü devlet konukevi oluyor.... | Üsküdar Belediyesi 2011 yılı bütçesini Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Güleç ile yaptığımız röportajla masaya ... |
|
|
Üsküdar'da yarın bazı mahallelere elektrik verilemeyecek
19 Ekim Pazartesi günü (yarın) Üsküdar'da bazı mahallelere elektrik verilemeyecek.
Tarih : 18 Ekim 2015, 22:24
|
Kategori : Üsküdar
|
|
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre 19 Ekim Pazartesi günü (yarın) Üsküdar'da bazı mahallelere elektrik verilemeyecek. Yapılan açıklama şöyle; Üsküdar'da 09.00-13.00'te, Validei Atik Mahallesi, Çinili Mescit, Çinili Külhan, Çavuşdere, Çinili Hamam, Murat Reis, Silahtarbahçe, Odalar Çıkmazı sokakları, 14.00-18.00'de, Kuzguncuk Mahallesi, Gümüşyolu, Babanakkaş, Gümüşyolu Çıkmazı sokaklarında kesinti uygulanacak. Üsküdar 34
|