Üsküdarlıların sorunlarını dinleyerek bu sorunlara çözüm bulmak adına mevcut alanlardaki sitelerde yaptığı toplantılara ... | Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen ''Cami Gezileri'' Ramazan ayının bitimi ile birlikte sona erdi...... | 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 98. Yıl Dönümünde Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz.... | Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş, görevde bulunduğu 27 günü değerlendirdi: ''Hizmetleri durma noktasına getiren bi... | Üsküdar Gençlik Merkezi Üsküdar'daki tüm 11'inci sınıflara özel hazırladığı organizasyon ile gençlerin kalbini fethediyo... | Üsküdar'da sağanak yağış nedeniyle kayganlaşan yolda polis midibüsü kaza yaptı.... | Üsküdar Esentepe Mahallesi'ndeki 30 Dönümlük Araziye Üç Katlı deprem parkı yapılacak.... | Başbakan Erdoğan: ''Allah'ın izniyle, bu can bu tende oldukça, biz, milletimize hizmet yolunda, vatanımıza hizmet yolund... | 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle Orman Bakanlığı ve Üsküdar Belediyesi işbirliği ile Üsküdar'da vatandaşlara 5 bin erg... | Üsküdar Belediyesi, Sultan Murat ve Altunizade'de 2 yeni parkı Üsküdar'lıların hizmetine sunuyor.... |
|
|
Üsküdar'da yarın bazı mahallelere elektrik verilemeyecek
19 Ekim Pazartesi günü (yarın) Üsküdar'da bazı mahallelere elektrik verilemeyecek.
Tarih : 18 Ekim 2015, 22:24
|
Kategori : Üsküdar
|
|
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre 19 Ekim Pazartesi günü (yarın) Üsküdar'da bazı mahallelere elektrik verilemeyecek. Yapılan açıklama şöyle; Üsküdar'da 09.00-13.00'te, Validei Atik Mahallesi, Çinili Mescit, Çinili Külhan, Çavuşdere, Çinili Hamam, Murat Reis, Silahtarbahçe, Odalar Çıkmazı sokakları, 14.00-18.00'de, Kuzguncuk Mahallesi, Gümüşyolu, Babanakkaş, Gümüşyolu Çıkmazı sokaklarında kesinti uygulanacak. Üsküdar 34
|