metin [ 23 Aralık 2009, 01:59 ]
bu eğitim sistemi nereye gidiyor böyle birşey olabilir mi çocuklar kastide yapmış olsa adı üstünde çocuk bu kadar üzerlerine gidilmez bunu yapan hocaları kınıyorum
murat dilek [ 14 Aralık 2009, 09:16 ]
ayıp hoca ayıp, okul orası sen arabanı gıt park a park et okula değil bahsettigin cocuklar daha 13 14 yasında cocuklar sen bu yasta bu cocukları karakolla tanıstırırsan hele kı bır mudur olarak o cocuklar ilerde napar bu da olaya baska bır bakıs acısı.. hergun okulunuzun onunden gecıyorum ve orası bır okul araba park yerı degıl okulunuzun arkasında sokaklar var neden arabanızı oraya park etmıyorsunuz da, basketbol potalarının altına veya kalelerın arkasına park edıyrsunuz bu cocuklar ne yapsın tenefuslerde ozaman cocuklara şark kösesı kurun top oynamasınlar orda nargıle ıcsınler hem arabalarınıza da zarar gelmez..
thecideli [ 13 Aralık 2009, 16:08 ]
Olmadı hocam, harbiden olmadı yani... Madem cocukları polise şikayet edeceksin, bari önce ailelerine haber verseydiniz.

Hem o arabaların ne işi var okulun bahçesinde... Okul bahçesi siz araba park edin diye yapılmıyor, çocuklar oynasın diye var.

Geleceğimiz sizlere emanetse vay halimize...
kübra [ 13 Aralık 2009, 15:06 ]
ay o piskopat müdür yardımcısımı olmuş.. beklernir o hacadan küfür dayak bnce öle ögretmenler nasıl oluyo müdür yardımcısı bilmiyom necif fazıl beden ögretmenliginden müdür yardımcılıgına çöpçüyü koysak oraya daha ii idare eder okkulu okuyan cahiller
ali [ 11 Aralık 2009, 22:08 ]
Yani insanlar bir tuhaf!çocuklarını hatalarından dolayı terbiye etmeleri gerekirken,iftira üstüne iftira atıyorlar! Müd.yard.N.F.Ö yü tanırım. Olay günü karakolun orda ki bir esnafta kendisini gördüm.Sordum, bu çocuklar, bilerek birinci arabaya kasti topu atıyorlar, sonra diğer arabaya !iki araçta da göçme meydana geliyor!bu arabalar öğretmenlerin!Çocuklar cin gibi maşallah!kaza süsü verip,kasten zarar veriyorlar!annelerini görseniz, zaten söze gerek kalmaz:)tam cazgır!öyle anadan öyle evlat!sonra duygu sömürüsü gelsin.hanım hanım oğluna terbiye ve önce,ayıp ayıp...Haberi okuyanda hocaları haksız bulur!