Remzi GÖKHAN [ 29 Eylül 2010, 13:37 ]
Çengelköy lisesinde müdürlük yapan çok değerli hemşehrimiz ağabeyimiz sayın Mustafa KORTİKOĞLUNA başarılarından dolayı tebrik ederim fakat yaklaşık 20 yıldan fazla tanıdığım müdürümüz mustafa bey hangi okulda müdürlük yaptıysa hepsinde başarı göstermiştir disiplininden ve çok doğru olan prensiplerinden hiç bir zaman ödün vermemiş daima güzel işler yapıp başarıyı yakalamıştır bazı yerlerde kıymeti bilinmemiş ve daha sonra o kıymetini bilmedikleri sayın müdürümüzden özür dilemişlerdir hep haklı çıkmıştır değerli ağabeyim başarılarınızın devamını diler saygılarımı sunarım Remzi GÖKHAN.
ersan [ 30 Temmuz 2010, 10:33 ]
Ayha isimli arkadaş bu işten çıkarın ne
biliyorsun akp hep çıkar peşinde koşuyor da. kul hakkı yiyenlere oy vermek. kul hakkı yiyen kadar günahdr. mahşerde hesabı verilemez.
ayhan [ 23 Temmuz 2010, 12:10 ]
arsa isimli arkadaş hangi mantığa sahip bilmiyorum ama muhtemelen kendi desteklediği başkan adayı seçilmediği için çamur atmasın, ayrıca muhtemelen kendi desteklediği partinin başka ilçelerde ne yaptığına baksın. mustafa kara başarıdan dolayı ödül vermiş burada kabahat nerde?
ersa [ 28 Haziran 2010, 12:05 ]
Mustafa Kara 'dan Üsküdara hayır yok. Buüne kadar elalem yapıyor o gelip açıyor. Sonrada ona malediliyor. Birde anlamadığım AKP yöneticilerinin burada ne işi var. Okula siyaset mi sokuyorlar.
Gelip öğrencilerle fotoraf çektirmek de ne oluyor.Mstafa Kara bugüne kadar Üsküdara çivi çakmamış Emlak Vegilerini % 100 arttırmak da cabası. Beceriksizler ordusu oldular.
Emirhan Bilgin [ 22 Haziran 2010, 20:10 ]
10.sınıfların 1.sinin ismi yanlış yazılmış Büşra Bilgin olarak düzeltilmesini rica ederim.
orhan mısır [ 19 Haziran 2010, 14:45 ]
bu sene uskudar butun birincilikleri aldı diyorum size mustafa kara buyuk oynuyor diye birde guzel bir stad yaparsa efsane baskan yılmaz bayat a yaklasabilir bir nebze