arif akar [ 20 Ağustos 2013, 11:17 ]
Bu projede başlı başına hatalar ve yanlışlarla dolu gerçeklikten yoksundur;çünkü bu yolun kesişim noktaları fazla ve yol alanları kısıtlıdır,adam Ümraniye'den gelip
Üsküdar'a rahat gidemiyor yada köprüye giremiyor emniyet ve kısıklı istikametleri trafiğin kilitlenmesine sebep oluyor, elbetteki köprü trafiği büyük etken ama bu problemin çözülemez olduğunu düşünemeyiz.
Çözüm şöyle sağlanabilir;Ümraniye ve ikinci boğaz köprüsünden gelen çevre yolları Ümraniye'in Tantavi mahallesini geçip B.Çamlıca nın altından ,boğaz köprüsüne viyadükler vasıtası ile bağlantı yapılırsa hem trafik biter hem yeni ve kullanışlı yollara kavuşuruz artı bu yapılan yollardan hafif raylı ,üstten giden tramvaylar yapılarak toplu taşımaya alternatifler oluşturulabilir .
TERTEMİZ [ 22 Ağustos 2011, 08:52 ]
bir de acil olarak ümraniye nevzat demir den 2.köprüye girişe tercihli yol gerekli.Üsküdar istikametine gideceklerle büyük eziyet oluyor.
barış [ 12 Ağustos 2011, 18:59 ]
teşşekürler başkanım çalışmalarınızın devamını dilerim saygılarımı arz ederim
hasan uğurlu [ 07 Ağustos 2011, 20:00 ]
Tebrik ederim.Vatandas olarak ,epeydir çözüm bekleyen bir soruna yonelik calismalara katkisi olan herkese tesekkur ederim..