Osman YILDIZ [ 11 Mayıs 2012, 10:01 ]
Sayın Başkanı 3 yıldır basından takip ediyorum imar konusunda maalesef tutarsız konuşuyor ve güven vermiyor.Ben önümüzdeki kısa zaman içerisinde Afet yasasından sonra
esas konuyu çözecek olan 2960 sayılı Boğaziçi kanununun değiştirileceğini düşünüyorum aynen İmar Komisyonu başkanı Sayın Abdullah Ayaz'ın belirttiği şekliyle.
Zaten Sayın Başbakan'da geçenlerde Bir AVM açılışında boğazdaki çirkin yapılaşmayı bitireceğiz diyerek bunun sinyalini verdi.Zannediyorum 3-5 Ay'a bir şeyler olur gibi.
Hayırlısı olsun..Afet yasası biliyorsunuz kalan yarısı 1 aydan fazladır geçmedi son 3 haftadır da Bakan bey bu hafta çıkacak diyor ama her defasında çıkmadı, inşallah önümüzdeki hafta çıkar.Saygılarımla..
cem kırşan [ 10 Mayıs 2012, 22:41 ]
Ben anlamam ya bu siyasilerden burhaniye mah. toplantısında mahalle sakinlerine durmadan olumsuz olumsuz laflar sözler başka mahallelerde yasa değişecek yok öle olacak böyle olacak inanmayın arkadaşlar 30 yıldır aynı sözler yalanlar dua edin arkadaşlar da çevre şehircilik bakanlığı kentsel dönüşüm ilan etsinlerde mahalleleri de bizler gibi arsası evi olanların yüzü gülsün bu arada yasa ayın 15 inde yani haftaya geçicek hayırlı olsun hani başkanımız diyo ya testinin içinde ne varsa dışına o taşar elbet seçimde bunları HALK SORAR ve sorucakk.Hayaldi gerçek oldu o zaman tam olur.