Üsküdar Postası Gazetesi - Üsküdar yerel haberlerini ve güncel olayları gazetemizden takip edebilirsiniz...

Üsküdar'a yeni spor salonu!..

2011 yılının Mayıs ayında ihalesi yapılması sonrası 1 yıl içinde tamamlanması öngörülen projeyle Bulgurlu'daki Vecdi Dik...

Üsküdar, Sosyal Belediyecilikte ''zirvede''......

Üsküdar Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Sosyal Belediyecilik Projeleri'nin ele...

Üsküdar'da halkın sağlığıyla oynanıyor.

Üsküdar bölgesindeki bazı uyanık balıkçıların, balıkları taze göstermek için solungaçlarını boyadıkları öne sürüldü....

Başkandan 19 Mayıs Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basarak, İstiklal mücadelesini başlattığı gün olan 19 Mayıs 1919 coşkusunu b...

4. Bahar Temizliği Kampanyası başladı

Üsküdar Belediyesi ''Daha temiz bir çevre, daha temiz bir Üsküdar'' için, 4. Bahar Temizliği Kampanyası'nı başlattı....

Üsküdar Belediye'sinden Taşınmaz Satışı

Üsküdar Belediye Başkanlığı, ilçede yer alan 3 taşınmazın satışını kapalı teklif usulüyle yapacak....

Eski Belediye Binasında Son Meclis Toplantısı yapı...

Üsküdar Belediye Meclisi'nin Temmuz ayı oturumları eski belediye binası meclis salonunda gerçekleştirildi....

Boğaziçinde Lastiklerin Yerini Yunuslar Aldı...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan ''Denizimiz Temiz'' kampanyası kapsamında İstanbul Boğazı çöplerden ...

Gençlik Merkezi, Bakan Kılıç'ı ağarladı

Üsküdar Gençlik Merkezi, Genç Bakış 10. yılının ilk programına ev sahipliği yaptı. Bakan Suat Kılıç programın konuğu old...

Beşikten Mezara Üsküdarlılara hizmet!

Üsküdar Belediyesi'nin ''Doğumundan ölümüne dek Üsküdarlılara hizmet'' sloganıyla kurmuş olduğu Tebrik ve Taziye Komisyo...
 

Üsküdar Belediyesi personel alacak...

Üsküdar Belediyesi personel alacak...
Üsküdar Belediye Başkanlığı, sınavla 2 müfettiş yardımcısı alacak. Duyuru Resmi Gazetenin çeşitli ilanlar kısmında yayımlandı.
Tarih : 18 Şubat 2010, 12:15
Kategori : Üsküdar
Yazı Boyutu : 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üsküdar Belediye Başkanlığı, sınavla müfettiş yardımcısı alacak. Yazılı sınav, 22 Mart 2010 tarihinde saat 9.30'da Üsküdar Belediye Başkanlığında yapılacak.

Üsküdar Belediye Başkanlığının sınava ilişkin duyurusu, Resmi Gazetenin bugünkü çeşitli ilanlar kısmında yayımlandı.

Duyuruya göre sınav yazılı ve sözlü olmak üzere 2 aşamalı olarak gerçekleştirilecek.

Yazılı sınav, 22 Mart 2010 tarihinde saat 9.30'da Üsküdar Belediye Başkanlığında yapılacak. Yazılı sınavı kazanan adayların katılacağı sözlü sınav ise 1 Nisan 2010 tarihinde saat 14.00'te aynı yerde gerçekleştirilecek.

Üsküdar Belediye Başkanlığı Teftiş Kurulu Müdürlüğünün, münhal bulunan G.İ.H sınıfı, 2 (1 kişi 6. derece ve 1 kişi 9. derece) kadroya, 4 yıllık lisans eğitimi veren, hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen (4 yıllık), yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olanlar arasından yapılacak özel yarışma sınavı ile 2 müfettiş yardımcısı alınacak.

Adaylar başvurularını, 18 ve 25 Şubat 2010 tarihleri arasında mesai bitimine kadar Üsküdar Belediye Başkanlığı Teftiş Kurulu Müdürlüğüne şahsen yapacaklar.

Sınava 2009 KPSS (A Grubu) (KPSS-P11veya KPSS-45 puan türünden) puanı 75 ve daha yukarı almış adaylar girebilecek.

Yazılı sınav, 22 Mart 2010 tarihinde saat 09.30 da, yazılı sınavı kazanan adayların katılacağı sözlü sınav ise 1 Nisan 2010 tarihinde saat 14.00'te Üsküdar Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirilecek.

Başvurular sonunda değerlendirmeye alınan ve yazılı sınava girecek olan adaylar. 25 Şubat 2010 tarihinden sonra belediyenin www.uskudar.bel.tr sitesinden ve belediye hizmet binası duyuru panosundan ilan edilecek.

Yazılı sınavı kazanan adaylar, 25 Mart 2010 tarihinde Üsküdar Belediyesi ana hizmet binasının ilan panosunda ve belediyenin web sitesinde (www.uskudar.bel.tr) duyurulacak.

Giriş Sınavını kazanan adaylar, en geç 1 Nisan 2010 tarihinde belediye hizmet binasının ilan panosunda ve belediyenin web sayfasında duyurulacak.


Üsküdar34
Haberi Değerlendir :