Üsküdar Postası Gazetesi - Üsküdar yerel haberlerini ve güncel olayları gazetemizden takip edebilirsiniz...

Marmaray, Üsküdar'ı değiştirecek...

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Marmaray Projesi ile birlikte Üsküdar'ın çehresinin değişeceğini söyledi....

Üsküdar, Vali Mutlu ile buluştu

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ilçe gezilerine Üsküdar'la devam etti....

Mutluluğa ilk kez 'Maddi değer' biçildi

London School of Economics üniversitesindeki araştırmacılar öncelikle insanları en çok hangi etkinliğin mutlu ettiğini a...

Atik Valide Sultan Külliyesi'nin restoresi...

Atik Valide Külliyesi'nin Rölöve, Restitüsyon, Restorasyon ve Yeniden İşlevlendirme Projesi tamamlandı...

Üsküdar'da aşure bereketi

Üsküdar Belediyesi Muharrem ayı nedeniyle belediye binası önüne kurulan çadırlarda aşure dağıttı....

Vali Mutlu'dan yerel medyaya destek

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Anadolu Yakası yerel medya temsilcileriyle Beylerbeyi Polis Evi'nde bir araya geldi....

Buzlanan ara sokaklar kazalara neden oldu...

Üsküdar'da, buzlu yolda mahsur kalan otomobillere itfaiyeden 'sulu' kurtarma operasyonu...

Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'den ''Birlik'' mesa...

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Cumhuriyet'in 91. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Türkmen, yayınladığ...

Üsküdar'da Mavi Marmara buluşması

Mavi Marmara yolcuları, bu kez bir başka gemide buluşarak hasret giderecekler....

Bu Ramazan da Üsküdar'da Gönüller Bir Oluyor...

Üsküdar Belediyesi, öncüsü olduğu ve her sene gerçekleştirdiği sokak iftarları programını genişleterek Üsküdarlı vatanda...
 

Üsküdar'da eğitimli temizlik ordusu görev yapacak

Üsküdar'da eğitimli temizlik ordusu görev yapacak
Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlediği programda temizlik personeline 'Motivasyon ve İletişim' temalı eğitim semineri verdi.
Tarih : 23 Aralık 2014, 17:16
Kategori : Üsküdar
Yazı Boyutu : 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı, süpürgeciler, moloz taşıyanlar, çöp toplayıcılar, temizlik araçları şoförleri dahil olmak üzere 913 personelin tamamı ile amir ve müdürleri programa katıldı.

Eğitimde Başkent Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Özcan Yağcı ve İletişim Uzmanı Doç. Dr. Şaban Kızıldağ temizlik personeline iletişim ve motivasyon konusunda aktarımlarda bulundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlediği programda temizlik personeline 'Motivasyon ve İletişim' temalı eğitim semineri verdi..

İnteraktif olarak gerçekleşen eğitim seminerinde yaşanan ilginç anlar ve diyaloglar salonda kahkahaların yükselmesine neden oldu. İletişim uzmanlarının oluşturduğu sohbet ortamında temizlik personellerinin, işleri sırasında yaşadıkları sorunları anlatması ve katılımcılar arasında yer alan müdürlerini eleştirip sitemler etmeleri etkinlikte keyifli anlar yaşattı.

Eğitimi düzenleyen Temizlik İşleri Müdürü Salih Uzun, ''Bu eğitimlerde temizlik personellerinin görev yaptıkları yerlerde vatandaşla daha sağlıklı iletişim kurmalarını hedefledik. Belediyemizin sokaktaki yüzü olan çalışanlarımızın bizleri daha iyi temsil etmesini arzuluyoruz. Eğitimlerin tamamlanmasından sonra personelimize görev yaptıkları noktalarda karşılaştıkları vatandaş ve esnafa selam verip sohbet etmelerini isteyeceğiz. Belli bir zaman sonra yapacağımız anket çalışmasında da uygulamanın geri dönüşünü değerlendirmeye alacağız. İstediğimiz sonucu veremeyen personelin yerlerini değiştireceğiz'' dedi.


Üsküdar 34

Haberi Değerlendir :