Üsküdar Postası Gazetesi - Üsküdar yerel haberlerini ve güncel olayları gazetemizden takip edebilirsiniz...

Üsküdar'a 3 yeni otobüs hattı

Üsküdar'ın en yoğun nüfusunun yaşadığı Çengelköy ve çevresindeki vatandaşların en önemli istekleri a...

Üsküdar'da 2009 Nasıl Geçti?

Geride bıraktığımız 2009 yılı içerisinde Üsküdar'da neler oldu? Üsküdar'da bu güne kadar yapılmayanı...

Üsküdar istasyonunda sona geliniyor

Marmaray projesinin Anadolu Yakası'ndaki tek yer altı istasyonu olan Üsküdar istasyonunda son kat çı...

İsviçreli din adamları Kuzguncuk'ta

Üsküdar Kuzguncuk'taki kilisede dinler arası hoşgörünün somut bir örneği yaşandı....

WegO 2012'de çeyrek final heyecanı

Üsküdar Belediyesi WegO 2012 yarışmasında çeyrek finale yükseldi...

Üsküdar DTP binasına saldırı

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Üsküdar İlçe binası kimliği belirsiz kişiler tarafından gece saatler...

Başkanı'ndan 'Çamlıca'ya cami' açıklamas...

Çamlıca Tepesi'ne yapılacak cami çalışmalarını yakından takip eden Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa ...

Üsküdar Belediyesi taziye komisyonu kurd...

Üsküdar Belediyesi'nin taziye komisyonu cenaze sahiplerine kara gün dostu oldu...

Tarihi köşk yeniden yapılacak

Sultan Vahdeddin'in Çengelköy'de bulunan 4 köşkü yıkılarak aslına uygun olarak yeniden yapılacak....

Çamoluk Derneği, Kalebaşı güven tazeledi

Çamoluk Derneği'nin heyecanı ve tansiyonu yüksek genel kurulunda eski yönetim tekrar güven tazeledi...
 

Üsküdar'da 12 günlük elektrik kesintisi

Üsküdar'da 12 günlük elektrik kesintisi
AYEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre Üsküdar'da 24 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
21 Nisan 2011, 15:38
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, Pendik ve Üsküdar işletme müdürlüklerine bağlı bazı trafo merkezlerinde bakım ve onarım çalışması yapılacak.

Üsküdar'da 24 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında 09.00-15.00 saatleri arasında kesinti yapılacak semtler ve tarihleri şöyle:

24 Nisan Pazar günü;
Zeynep Kamil İlköğretim Okulu, Divitçiler Caddesi, Harmanlık, Arakiyeci, Eski Ekmekçibaşı, Kör Bakkal sokakları, Selimiye İGDAŞ ve Zabıta Amirliği, Selimiye İsfalt Müdürlüğü Atölyeler Caddesi, Karacaahmet Mezarlıklar Müdürlüğü, Nuhkuyusu Caddesi, Karacaahmet Şakirin Camisi, Atatürk İlköğretim Okulu, Selimiye İskele Caddesi, Harem Otogar, Bükücüler Han Sokak, Harem Otel.

25 Nisan Pazartesi günü;
Acıbadem Günal Sokak, Bizim Ev Kooperatifi, Gün Sitesi, Billur Sitesi, Gayretli Sokak, Acıbadem Çeçen Sokak, Vali Evleri Civarı, Acıbadem Şehit, Çeçen, Gül, Berk, Başöğretmen ve Yaprak sokaklar ile Hasan Tan İlköğretim Okulu, Acıbadem Zerrin, Gayretli ve Erol Günaydın sokakları.

26 Nisan Salı günü;
Suat Bedük İlköğretim Okulu, Demirli Sitesi, Şehit Şükrü Sokak, Koşuyolu Tophanelioğlu Caddesi, Petek Sitesi, Hava Lojmanları, Pınar Sitesi, Huzurevi, Koşuyolu Murat Siteleri, Koşuyolu Caddesi, Salih Omurtak Caddesi, Çeşme ve Cevat Paşa sokakları.

27 Nisan Çarşamba günü;
Acıbadem Sabancı Siteleri, Celal Muhtar Sokak Civarı, Acıbadem Tekin Sokak, Havuzlar siteleri, Koşuyolu Faikbey Sokak, Basın siteleri.

28 Nisan Perşembe günü;
Acıbadem Atıfbey Sokak, Bilfen Koleji, Acıbadem Atıfbey Sokak, Gökdemir Siteleri, İstanbul Ticaret Odası Evleri, Acıbadem Faikbey Mescidi Sokak ve civarı, Acıbadem Faikbey Sokak, Çesan Siteleri.

30 Nisan Cumartesi günü;
Selimiye Eczane Sokak, Harem İskele Caddesi, Toktaş Sokak, Kavak İskele ve Kışla caddeleri ile Cami Sokak, Özel Selimiye Hastanesi, Selimiye Neyzenbaşı Halil Can, Şerifbey Çeşmesi, Hafızı Kura sokaklar ve Mustafapaşa sokak civarı, Selimiye Kavak Bayırı Sokak, Harem İskele Ambar, Bestekar Selahattin Pınar, Şerif Kuyusu ve Daye Kadın sokakları ile Harem İskele Hamam, Selimiye Adliye, Şerif Kuyusu ve Nesimi sokakları, Selimiye 1. Ordu, Çeşm-i Kebir, Kışla Caddesi Park Altı, Sagah Paşa sokak ve civarı.

1 Mayıs Pazar günü;
Üsküdar Ahmediye Meydanı, Evliya Hoca, Burlu Mescit ve Bektaş sokakları ile Kuşoğlu Yokuşu, Türktelekom, Tavukçu Bakkal Sokak, Dr. Fahri Atabey Caddesi, Ferah, Sansar ve Boz sokakları, Eski Toptaşı Caddesi ve civarı, Kiler Market, Hasanbey Sokak, Helvacı Ali Sokak, Kartalbaba Caddesi, Kasımağa, Valide İmareti ve Mustafa Noyan sokakları, Eski Toptaşı Caddesi kültür merkezi.

2 Mayıs Pazartesi günü;
Barbaros Mahallesi Karayolları Siteleri, Katip Salih Sokak, Bahar Siteleri, Taise Merkez Şantiyesi, Koşuyolu Şekercioğlu Sokak, Emlak Bankası Evleri, Koşuyolu Caddesi, Çamlık Sitesi Cenap Şahabettin Sokak, Mahmut Yesari ve Lambacı sokakları, Koşuyolu Siteleri.

3 Mayıs Salı günü;
Altunizade Okul Sokak, Altunizade Siteleri, Erzurum Sitesi, Palandöken ve Dadaşlar sokakları ile civarı, STFA İş Merkezi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Cengiz İş Merkezi, Pasinler Sokak.

4 Mayıs Çarşamba günü;
Nuhkuyusu Caddesi, Güllübahçe, Kümbet, Fıstıklıbayır ve Mantar sokakları ile civarı, Altunizade Capitol, MESA Blokları, Altunizade İsmail Paşa Sokak, Sümerbank Konutları, Denizciler İş Merkezi.


Üsküdar 34


Haberi Paylaş :