Yerel Medya Buluşmaları'na devam eden İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Anadolu Basını ile Çamlıca Yörük Çadırı'nda bi... | Üsküdar Belediyesi, Bağlarbaşı Spor Salonu'nu spor kompleksi haline getiriyor.... | Üsküdar Belediyesi, şeffaf sandıkların gelmesiyle birlikte atıl duruma düşen ahşap seçim sandıklarını saksı olarak yenid... | Üsküdar'da bir çocuk ile bir genç kızın ölümüne, 4 kişinin de yaralanmasına yol açan kazaya ilişkin İETT şoförü tutuklan... | Üsküdarlıların sorunlarını dinleyerek bu sorunlara çözüm bulmak adına mevcut alanlardaki sitelerde yaptığı toplantılara ... | Çadırda iftar geleneğinin öncüsü olan Üsküdar'da, Ramazanlar Sokak İftarları ile bereketleniyor.... | Üsküdar Kuzguncuk Musevi Cemaati'nin 19. Geleneksel İftar Yemeği gerçekleştirildi.... | Hakkında yakalama kararı bulunan, Susurluk davası hükümlülerinden Haluk Kırcı Üsküdar'da yakalandı.... | Üsküdar'da konvoyu geçerken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto ettiği iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.... | İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Özel İdaresi'nin Üsküdar'daki yatırımlarını inceledi.... |
|
|
Üsküdar - Sultantepe - İcadiye - Kuzguncuk Dolmuş Hattı seferleri başladı
Üsküdar'ın yaklaşık 30 yıldır kangrenleşen sorunu haline gelen Üsküdar - Sultantepe - İcadiye - Kuzguncuk dolmuş hattı, çözüme kavuşarak faaliyetine başladı.
Tarih : 01 Eylül 2016, 00:11
|
Kategori : Üsküdar
|
|
Yeni dolmuş hattı, Özbekler Tekkesi ve İcadiye Caddesi üzerinden Kadim medeniyetin başkenti Üsküdar'ın nezih beldelerinden olan Kuzguncuk'a gidecek. Araçlar 15 dakikada bir ring şeklinde sefer yapacak. Üsküdar - Sultantepe - İcadiye - Kuzguncuk dolmuş hattının açılışında konuşan Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Yaklaşık 30 yıldır kangren haline gelmiş bir sorunu çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz'' dedi. Başkan Türkmen konuşmasının ardından dolmuşun direksiyon koltuğuna geçerek, aracı Kuzguncuk'a kadar bizzat kendisi kullandı. Üsküdar 34
|