Bir hafta önce ameliyat olan Başbakan Erdoğan'ın ilk fotoğrafları da Joe Biden'le yaptığı görüşme sonrası yayınlandı.... | Türkiye - Makedonya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu, Üsküdar Belediyesi'ni ziyaret etti.... | İstanbul'da yaşayan Şalpazarlılar, öğrencilere burs sağlamak için Bakan Demir'in de katıldığı toplantıda buluştu.... | 11 Ayın Sultanı, af ve mağfiretin temeli mübarek Ramazan-ı Şerif ayının sona ermesiyle birlikte Ramazan Bayramı'na ulaşm... | Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, yerel seçimlerin ardından ilk defa Üsküdar yerel basın temsilcileriyle bir araya... | Engelsizlerin Üsküdar'ında 23 Nisan bir başka yaşanıyor...... | Başbakanın evine 900 metre uzaklıkta çukur kazan zanlılar suikastçı sanılarak yakalandı.... | Özellikle Üsküdar semtinin Bağlarbaşı, Kuzguncuk ve Çamlıca semtlerinde Fransız mimarisi örnek alınarak ilk batı tarzınd... | Üsküdar'da Bahçelievler Mahallesinde, yıkım kararı alınan 34 gecekondudan 3'ü Üsküdar Belediyesi ekiplerince yıkıldı.... | Üsküdar Belediyesi, zorunlu eğitim ve öğretim çağında olup da aileleri tarafından çalıştırıldığından dolayı okula gideme... |
|
|
Acıbadem Mahallesi'nin yeni muhtarı belli oldu
15 Temmuz kanlı darbe girişimi sırasında Üsküdar Acıbadem Mahallesi Muhtarı Şehit Mete Sertbaş'ın yaşamını yitirmesinin ardından mahalle muhtarlığı seçimleri yeniden yapıldı.
Tarih : 11 Haziran 2017, 12:40
|
Kategori : Üsküdar
|
|
15 Temmuz kanlı darbe girişimi sırasında yaşamını yitiren Üsküdar Acıbadem Mahallesi Muhtarı Şehit Mete Sertbaş'ın ardından Acıbadem Mahallesi'nde Mahalle Muhtarlığı ara seçimleri yapıldı. Yapılan seçimde Acıbadem'in yeni Mahalle Muhtarı Semra Aydın oldu. 30 bin üzerinde nüfusu olan Acıbadem Mahallesi'nde yapılan ara seçimlerde Semra Aydın en yakın rakibine neredeyse iki kat fark atarak Acıbadem Mahallesi'nin yeni mahalle muhtarı oldu. Mahalle Muhtarı adaylarının aldıkları oylar şöyle; Semra Aydın: 3547 Necat Kılıç: 1988 Emine Fazlıoğlu: 594 Üsküdar 34
|