Üsküdar Postası Gazetesi - Üsküdar yerel haberlerini ve güncel olayları gazetemizden takip edebilirsiniz...

Üsküdar'da eğitimli temizlik ordusu görev yapacak...

Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlediği programda temizlik per...

Üsküdar Belediyesi Aşevi'ni yeniledi

Üsküdar Belediyesi Aşevi yeni konsepti ile daha fazla yardımsevere ulaşacak...

Davut hoca'dan yalan habere cevap

Çengelköy Çınaraltı Camii imamı Davut Özgül, Sabah gazetesinde yer alan haberle ilgili sitemize açıklama yaptı....

"Üsküdarlı olmak bir ayrıcalıktır"

ÜSKÜDAR Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ekmen, çalışmalarıyla ilgili olarak Üsküdar gazetesine açıklamalarda bulundu. ...

Çengelköy'deki Vahdettin'in Köşkü Devlet Konukevi ...

Çengelköy'deki Vahdettin Köşkü'nün bulunduğu 50 dönümlük alan Devlet Konukevi oluyor....

Harem Otogarı'nda Eylem

Üsküdar Harem Otogarı'ndaki yazıhane sahipleri eylem yaptı....

Küçüksu Camii ve Kültür Merkezi açıldı

Küçüksu Hoca Mahmut Bayram Camii ve Kültür Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı....

Mustafa Kara esnafları ziyaret etti.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Küplüce ve Çengelköy'de vatandaşlar ve esnaf ile bir araya geldi. 12 Aralık Cumar...

Üsküdar - Eminönü vapurundan atladı.

Üsküdar - Eminönü seferini yapan Moda adlı şehir hatları vapurundan bir kişinin denize atladığı öne sürüldü....

Acıbadem'de sokak iftarına yogun ilgi

Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarlarının üçüncüsü Acıbadem Mahallesi'nde gerçekleştirildi....
 

Üsküdar'da ''Anneler Günü'' unutulmadı

Üsküdar'da ''Anneler Günü'' unutulmadı
Üsküdar Belediyesi ''8 Mayıs Anneler Günü'' dolayısıyla Üsküdar'ın 5 farklı noktasında anne ve anne adaylarına, yaz mevsiminin habercisi olan binlerce Bodrum Papatyası hediye etti.
Tarih : 10 Mayıs 2022, 10:46
Kategori : Yaşam
Yazı Boyutu : 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar Belediyesi ''8 Mayıs Anneler Günü'' dolayısıyla Üsküdar'ın 5 farklı noktasında anne ve anne adaylarına, yaz mevsiminin habercisi olan binlerce Bodrum Papatyası hediye etti.

Etkinliğe katılım sağlayan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Üsküdarlıların yanı sıra İstanbul'un çeşitli ilçelerinden gelen annelere saksıda Bodrum Papatyası hediye etti.

Üsküdar Belediyesi ''8 Mayıs Anneler Günü'' dolayısıyla Üsküdar'ın 5 farklı noktasında anne ve anne adaylarına, yaz mevsiminin habercisi olan binlerce Bodrum Papatyası hediye etti.

Balkonlara ve bahçelere neşe getiren yaz mevsiminin habercisi olan saksıda 10 bin adet Bodrum Papatyası Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Akasya ve Emaar Alışveriş Merkezleri, Çengelköy Meydanı ile Üsküdar İskelesi önünde annelere hediye edildi.

Başkan Türkmen etkinlikte yaptığı konuşmada, ''Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum.''

''Üsküdar'ın neresine bakarsanız bir anne eseri var''

Başkan Türkmen etkinlikte yaptığı konuşmada, ''Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum. Başta şehit annelerimiz, gazi annelerimiz olmak üzere onlara buradan saygılarımı, sevgilerimi iletiyorum. Üsküdar zaten bir anne şehri, Üsküdar'ın neresine bakarsanız bir anne eseri var. Bir Hanım Sultan eseri var. Böyle güzel bir yerden, bugün burada Üsküdar Belediyesi olarak annelerimize 10 bine yakın Bodrum Papatyası dağıtıyoruz. Gördüğünüz gibi çok güzel ilgi alaka var. Annelerimiz mutlu, bizler mutluyuz. Ama bu mutluluk sadece bir gün olmamalı. Yılın her günü aslında Anneler Günü. Annelerimizi, babalarımızı üzmemeliyiz. Onlara karşı onları kıracak işler yapmamalıyız. Bir gün değil, bütün hayatımız, yaşam tarzımız, annelerimize saygı ve sevgi çerçevesinde olmalı. Onları üzecek davranışlardan uzak duracak şekilde olmalı. 8 Mayıs Anneler Günü'nü kutluyorum. Tüm annelerimizi buradan sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. İyi ki annelerimiz var. Hepsine saygılar sunuyorum.'' dedi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Üsküdarlıların yanı sıra İstanbul'un çeşitli ilçelerinden gelen annelere saksıda Bodrum Papatyası hediye etti.

Başkan Türkmen'den çiçek alan Münevver Aydoğan isimli bir vatandaş ise, ''Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Üsküdar'ımız için güzel bir hizmet yapmış. Başkanımız çok güzel konuşma yaptı. Ölmüş annelerimizi de andı. Çok güzel oldu, çok teşekkür ederiz.'' diye konuştu.

Haberi Değerlendir :