Üsküdar Postası Gazetesi - Üsküdar yerel haberlerini ve güncel olayları gazetemizden takip edebilirsiniz...

Üsküdar'da trafik Kazası

Üsküdar'da meydana gelen trafik kazasında, ters yola giren araç, karşı yönden gelen bir otomobille çarpıştı....

Mihrimah Sultan Camii restore ediliyor

Mihrimah Sultan Camii, Vakıflar 2. Bölge Genel Müdürlüğü tarafından restore ediliyor...

İşte Üsküdar'ın 33 mahallesinin muhtarları...

30 Mart 2014 mahalli idareler seçimlerinin ardından Üsküdar ilçe seçim kuruluna yapılan itirazları sonuçlandı. İşte Üskü...

Kuzguncuklulardan ''Bostan'' için şenlik

Yap-işlet- devret yoluyla Kuzguncuk'un yeşil alanı ''Bostan'' ellerinden alınmak isteniyor. 25 Aralık Cumartesi günü Kuz...

Meclisi Üyeleri Bir Araya Geldi.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Üsküdar Belediye Meclisi'nin 45 üyesini yemekli bir toplantıda bir araya getirdi....

Üsküdar 'Neron'u yine iş başında

Üsküdar'da 5 otomobil, kimlikleri belirsiz kişilerce kundaklandı....

Cumhuriyet Mahallesi Bilgi Evi açıldı...

Üsküdar Belediyesi'nin girişimleri sonucu merhum Cahit Zarifoğlu adına eşi ve kızları tarafından yaptırılan Cumhuriyet M...

Üsküdar Belediyesi, Güveçli köyüne sahip çıktı...

Van'da meydana gelen depremde taş taş üzerinde kalmayan Erciş'in Güveçli köyüne Üsküdar Belediyesi sahip çıktı....

Üsküdar-Sancaktepe Metrosu'nda sona yaklaşıldı...

Üsküdar-Sancaktepe Metrosu'nda, Ümraniye Çarşı ile Altunizade bağlandı. Sırada Bağlarbaşı İstasyonu var....

Saadet Partisi Üsküdar'da Tam Gaz

Saadet Partisi Üsküdar belediye başkan adayı Yılmaz Bayat seçim çalışmalarını 'tam gaz' sürdürüyor....
 

Üsküdar'da ''Anneler Günü'' unutulmadı

Üsküdar'da ''Anneler Günü'' unutulmadı
Üsküdar Belediyesi ''8 Mayıs Anneler Günü'' dolayısıyla Üsküdar'ın 5 farklı noktasında anne ve anne adaylarına, yaz mevsiminin habercisi olan binlerce Bodrum Papatyası hediye etti.
Tarih : 10 Mayıs 2022, 10:46
Kategori : Yaşam
Yazı Boyutu : 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar Belediyesi ''8 Mayıs Anneler Günü'' dolayısıyla Üsküdar'ın 5 farklı noktasında anne ve anne adaylarına, yaz mevsiminin habercisi olan binlerce Bodrum Papatyası hediye etti.

Etkinliğe katılım sağlayan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Üsküdarlıların yanı sıra İstanbul'un çeşitli ilçelerinden gelen annelere saksıda Bodrum Papatyası hediye etti.

Üsküdar Belediyesi ''8 Mayıs Anneler Günü'' dolayısıyla Üsküdar'ın 5 farklı noktasında anne ve anne adaylarına, yaz mevsiminin habercisi olan binlerce Bodrum Papatyası hediye etti.

Balkonlara ve bahçelere neşe getiren yaz mevsiminin habercisi olan saksıda 10 bin adet Bodrum Papatyası Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Akasya ve Emaar Alışveriş Merkezleri, Çengelköy Meydanı ile Üsküdar İskelesi önünde annelere hediye edildi.

Başkan Türkmen etkinlikte yaptığı konuşmada, ''Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum.''

''Üsküdar'ın neresine bakarsanız bir anne eseri var''

Başkan Türkmen etkinlikte yaptığı konuşmada, ''Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum. Başta şehit annelerimiz, gazi annelerimiz olmak üzere onlara buradan saygılarımı, sevgilerimi iletiyorum. Üsküdar zaten bir anne şehri, Üsküdar'ın neresine bakarsanız bir anne eseri var. Bir Hanım Sultan eseri var. Böyle güzel bir yerden, bugün burada Üsküdar Belediyesi olarak annelerimize 10 bine yakın Bodrum Papatyası dağıtıyoruz. Gördüğünüz gibi çok güzel ilgi alaka var. Annelerimiz mutlu, bizler mutluyuz. Ama bu mutluluk sadece bir gün olmamalı. Yılın her günü aslında Anneler Günü. Annelerimizi, babalarımızı üzmemeliyiz. Onlara karşı onları kıracak işler yapmamalıyız. Bir gün değil, bütün hayatımız, yaşam tarzımız, annelerimize saygı ve sevgi çerçevesinde olmalı. Onları üzecek davranışlardan uzak duracak şekilde olmalı. 8 Mayıs Anneler Günü'nü kutluyorum. Tüm annelerimizi buradan sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. İyi ki annelerimiz var. Hepsine saygılar sunuyorum.'' dedi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Üsküdarlıların yanı sıra İstanbul'un çeşitli ilçelerinden gelen annelere saksıda Bodrum Papatyası hediye etti.

Başkan Türkmen'den çiçek alan Münevver Aydoğan isimli bir vatandaş ise, ''Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Üsküdar'ımız için güzel bir hizmet yapmış. Başkanımız çok güzel konuşma yaptı. Ölmüş annelerimizi de andı. Çok güzel oldu, çok teşekkür ederiz.'' diye konuştu.

Haberi Değerlendir :