Üsküdar'da bir medya kuruluşuna ait park halindeki canlı yayın otobüsü, gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kiş... | İstanbul İl Özel İdaresi? Beylerbeyi Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığı binasının aydınlatma sistemini yeniledi.... | Üsküdar Belediyesi 2009 yılından itibaren başlatmış olduğu çalışmalarla Üsküdar'ın çöp sorununu çözmek için durmadan müc... | Üsküdar, Marmara Denizi ile Boğaz sularının birleştiği yerde Kocaeli Yarımadası'nın ucunda Kadıköy, Beykoz ve Ümraniye i... | Bu sene ramazan çadırı sadece Üsküdar ve Eminönü meydanlarına kurulacak.... | İPKB, İSMEP kapsamında Üsküdar Çevik Kuvvet binasını yıkıp yeniden yapacak.... | Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Üsküdar Belediyesi'nin ve milli takımımızın şampiyon atleti Almitu Bekele'ye Üsküdar... | İstanbul Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi gıda denetimlerini sıklaştırdı.... | İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), günümüze kadar ayakta kalamayan ancak tarihi değer taşıyan binaları orijinaline sa... | Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Marmaray Projesi ile birlikte Üsküdar'ın çehresinin değişeceğini söyledi.... |
|
|
100.'cü yılında 30 Ağustos Zafer Bayramı Üsküdar'da coşkuyla kutlandı
Üsküdar Şemsipaşa Atatürk Anıtı'nda gerçekleştirilen törenle kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı'na başta yeni göreve başlayan Üsküdar Kaymakamı Adem Yazıcı ve ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve Üsküdarlılar yoğun ilgi gösterdi.
Tarih : 02 Eylül 2022, 12:40
|
Kategori : Üsküdar
|
|
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları Şemsipaşa Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Törene günün anlam ve önemine vurgu yapılan konuşmalarla devam edildi. Törene Üsküdar Kaymakamı Adem Yazıcı, Garnizon Komutanı 15. Füze Üs Komutanı Hava Tuğgeneral İbrahim Galip, Üsküdar Belediye Başkan Vekili Ekrem Baki, Üsküdar'da bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, Üsküdarlı öğrenciler ve çok sayıda Üsküdarlı katıldı. Şemsipaşa Meydanı'nda düzenlenen törenlerin ardından bir kutlamada Üsküdar Kaymakamlık Makamı'nda gerçekleştirilen Tebrikat Kabulünü ile gerçekleştirildi. Kaymakamlıktaki törenede yoğun ilgi vardı.
|