Üsküdar Postası Gazetesi - Üsküdar yerel haberlerini ve güncel olayları gazetemizden takip edebilirsiniz...

GencizBiz dergisi yayın hayatına başladı

Üsküdar Gençlik Merkezi'nin koordinasyonunda yayın hayatına hazırlanan ''GencizBiz'' dergisinin ilk sayısı çıktı....

Başbakan Erdoğan, Üsküdar'da halka seslendi...

Başbakan Erdoğan: ''Allah'ın izniyle, bu can bu tende oldukça, biz, milletimize hizmet yolunda, vatanımıza hizmet yolund...

Ölüm Anı Kamerada

Üsküdar'da iş başvurusu yaptıktan sonra evine gitmekte olan Fatih Öztürk(26) isimli genç bir anda yere yığıldı ve olay y...

Çamlıktepe Camii dualarla ibadete açıldı

Üsküdar Belediyesi tarafından yaptırılan Çamlıktepe Camii dualarla ibadete açıldı....

Çamlıca'ya cami projesi gecikiyor

Cami proje ilanında yarışma sonucunun 10 Eylül'de açıklanacağı belirtilmesine rağmen sonucun açıklanması gecikecek....

Üsküdar'da Mavi Marmara sergisi

Üsküdar'da Mavi Marmara sergisi, 31 Mayıs sabahı Akdeniz'in uluslararası sularında saldırıya uğrayan Mavi Marmara İstanb...

Yeni Başkan Hamdi Şenol oldu.

Cide Soğuksu Derneği'nin 7. dönem başkanı belli oldu. Genel kuruldan notlar ve yeni yönetim listesi;...

Boğaz'ın Yeni Başkanı Üsküdar'da belirlendi...

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği'nin yeni başkanı Üsküdar Belediyesi'nde yapılan toplantı ile belirlendi....

Mustafa Kara : ''Başkan deniz seyretmesin''...

Sahil halka kaldı, TCDD '5 milyar dolarlık proje değer yitirdi' itirazı yaptı...

Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Müdürlük...

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, mazbatasını alarak göreve başlamasının ardından çalışma arkadaşlarını belirlemey...
 

EGEBİR genel kurulu Kandilli'de yapıldı

EGEBİR genel kurulu Kandilli'de yapıldı
Üsküdar Belediye Baskan Yardımcısı (Afyonlu) Ali Rıza Şenbabaoğlu'nunda katılımda bulunduğu Egeliler Birliği Derneği'nin 5. Olagan Genel Kurulu Kandilli'deki İTO Sosyal Tesisleri'nde yapıldı.
Tarih : 31 Ocak 2011, 19:17
Kategori : Üsküdar
Yazı Boyutu : 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbul'da faaliyet gösteren Egeli 28 vakıf ve derneğin bir araya gelerek oluşturduğu kısa Egebir olan Egeliler Birliği Derneği'nin 5. Olagan Genel Kurulu Kandilli'deki İTO Sosyal Tesisleri'nde yapıldı.

Egeliler Birliği Derneği'nin 5. Olagan Genel Kurulu yapıldı
Hafta sonu olması nedeniyle dernek üyelerinin kaynaştığı farklı etkinliklerin de düzenlendiği genel kurula, AK Parti Kütahya Milletvekili Prof. Dr. İsmail Hakkı Biçer ve Üsküdar Belediye Baskan Yardımcısı (Afyonlu) Ali Rıza Şenbabaoğlu ile İstanbul'da ikamet eden Egeli siyasetçi, bürokrat ve işadamları katıldı.

Öğle saatlerine kadar devam eden kahvaltının ardından aynı tesisin konferans salonunda gerçekleştirilen genel kurulda Egebir Başkanı H. Reşit Öz'ün açılış konuşmasıyla derneğin çalışmalarından söz etti. Divan başkanlığına Muğlalı Mehmet Eskisar, divan üyeliklerini ise Uşaklı Kamil Çelik ve Rahmi Ekiz'in yaptığı genel kurulda, yönetim ve denetim kurullarının ibrasından sonra yeni dönem yönetim kurulu seçimine geçildi ve H. Reşit Öz başkanlığındaki liste oy birliğiyle kabul edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan AK Parti Kütahya Milletvekili Prof. Dr. İsmail Hakkı Biçer, genel kurul hakkında görüşlerini aktardıktan sonra İstanbul'daki Egelilerin faaliyetlerini ilgi ve memnuniyetle takip ettiğini belirtti. Milletvekili Biçer sözlerini Egelilerin birlik ve dayanışması konusundaki tavsiyeleriyle tamamladı. Ardından söz alan Aydınlılar Vakfı Başkanı Mehmet Ali Çetin, Çivrilliler Vakfı Başkanı Dr. Hüseyin Güngören, Üsküdar Belediye Baskan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu, Denizlili yapımci Kudret Sözer, AK Parti Avcılar İlçe Başkanı Dr. M. Gürhan Bilgiç duygu ve düşüncelerini anlattılar.

Denizlili Hüseyin Resit Öz Başkanlığındaki Egebir yönetim kurulu; Mehmet Ali Çetin-Aydın, Kamil Ay-Afyon, Rahmi Ekiz-Uşak, Ahmet Dilik-Manisa, Ömer Sülün-Kütahya, Ahmet Çakirağa-Muğla, Mehmet Şahan-İzmir ve İhsan Uysal-Denizli'den oluştu.


haberoku.net


Haberi Değerlendir :